KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 14076222
nr 1407 6222
Axel Herman Hägg
(1835-1921), Sverige
Kopparstick, Signerad, Sicilien, 70x47, yttermått inklusive ram: 100x84 cm
Axel Herman Hägg, svensk arkitekt och målare född 1835, död 1921.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:46:52
100 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Axel Herman Hägg
Läs mer om Axel Herman Hägg